Zámek Račice, Račice-Pístovice

1, Račice-Pístovice, 68305
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Zámek Račice je umístěn v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem. Ubytování na Zámku v Račicích ocení motorkáři, cyklisté, turisté i rodiny s dětmi. Historie Zámku Račice sahá až do 13. století zámecký komplex Vás jistě učaruje.

Další informace

Předzámčí Zámku Račice disponuje prostornými apartmány se sdílenou kuchyní a koupelnou. Jedná se prozatím o ubytování turistického typu. V apartmánech Zámku Račice je možné ubytovat až 35 hostů současně. Mezi zámeckými pokoji je i jeden romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku. V budoucnu bude komplex přestavěn na wellness hotel. Celý objekt je zdarma pokryt sítí WiFi.V areálu zámku je k dispozici prostorné parkoviště pro auta i motorky. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Ubytovací zařízení Zámek Račice je držitelem certifikátu Cyklisté vítáni a zařazen do sekce motorkáři vítáni.Nejlepší odpočinek zažijete v zámecké zahradě, v zámeckém lesoparku, na výletě v překrásném okolí, při grilovačce či pikniku s přáteli, při vyjížďce na koních nebo při turnaji ve Stolním tenise. Zámecký pobyt si můžete užít i s Vaším domácím mazlíčkem. V bezprostřední blízkosti je příroda a cyklostezky.Aktuální ceny apartmánů a další informace k Zámku Račice jsou k dispozici na www.zamekracice.cz.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.150 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Osmilůžkový pokoj
2.450 Kč
Sedmilůžkový pokoj
2.450 Kč
Třílůžkový pokoj
800 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
35
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
4
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
9
Sedmilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba

Restaurace

Stravování je možné v restauraci vzdálené 5 minut chůze od zámku. Snídaně, obědy i večeře si můžete připravit v zámeckých kuchyních, které jsou u každého pokoje k dispozici.

Firemní akce

Zámecké prostředí vyloženě vyzývá k uspořádání společenské akce. Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme zámeckou zahradu, nádvoří v areálu zámku nebo krbový sál. Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem. Na zámecké nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením, banketní a bufetové stoly, mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering. Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení. Pro dokonalý průběh akce bez starostí se svěřte do péče zkušeného týmu našich odborníků, který se o Vás postará a vše dle Vašich požadavků připraví a zrealizuje.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně

Okolí

Zámecký areál je skvělým výchozím místem pro cyklisty, motorkáře i pěší turisty v oblasti Drahanské vrchoviny a Moravského Krasu. Při svém pobytu v areálu račického zámku se můžete vydat třeba cyklostezkou Srdcem jižní Moravy, navštívit unikátní přírodní areál Velká dohoda nebo přírodní park s naučnou stezkou Rakovecké údolí. Navštívit můžete také 10 km vzdálený Vyškov s Dinoparkem, Zoo parkem a Hanáckým statkem. V nedalekých Habrovanech si můžete dohodnout vyjížďku na koních.

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa